Електрогенератор GENERGY Creta ATS
Відео 2Фото 2 |
GENERGY Creta ATS |
|
Інверторний генератор призначений для живлення споживачів сумарною потужністю до 7.2 кВт. Підходить на роль резервного джерела електроенергії для приватного будинку. Як силова установка використовується бензиновий двигун (робочий об'єм 459 см³) з електричною системою запуску та витратою палива на рівні 3.6 л/год (при навантаженні 75% від номінальної потужності). До генератора GENERGY Creta ATS додається блок ATS - ящик з автоматикою, яка забезпечує запуск електростанції за відсутності напруги в мережі і глушить двигун, коли з'являється електрика. Для підключення цього блоку на передній панелі є спеціальний роз'єм. Поруч із ним знаходяться роз'єми для підключення споживачів електроенергії: дві звичайні розетки (16 А) та одна «силова» (32 А).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GENERGY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GENERGY.
Купити GENERGY Creta ATS
Усі ціни 14 →Генератор бензиновый инверторный Genergy Creta ATS 7.5 кВт 240017090 | 75 990 грн. |
Генератор инверторный бензиновый GENERGY CRETA ATS (240017090) 142940 | 65 490 грн. |
Генератор інверторний бензиновий Genergy Creta ATS 101419-13 | 65 490 грн. |
Інверторний генератор Genergy CRETA ATS 7,2 кВт | 65 490 грн. |
Генератор инверторный бензиновый GENERGY CRETA ATS (240017090) | 65 490 грн. |