USB-хаб STLab U-181
Фото 3 |
STLab U-181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STLab 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STLab.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STLab U-181
Усі ціни 7 →ST-Lab U-181 | 523 грн. |
STLab USB 2.0 4-ports с БП (U-181) Black U-181 Black | 572 грн. |
STLab U-181 U-181 Black | 549 грн. |
STLab U-181 Хаб USB STLab 4 порта USB 2.0 с блоком питания чёрный (U-181) | 498 грн. |
Концентратор USB 2.0 4-х портовий Хаб з блоком живлення ST Lab (U-181 Blac | 489 грн. |
Хаб USB STLab 4 порти USB 2.0 з блоком живлення чорний Концентратор USB2.0 | 799 грн. |
Концентратор ST-Lab U-181 | 698 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →