Рюкзак Sturm Assault S 20 20 л
Фото 42 |
Sturm Assault S 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm Assault S 20 20 л
Усі ціни 8 →Рюкзак тактичний Mil-Tec Assault Small 20 л. Olive (14002001) | 1 599 грн. |
Рюкзак тактичний Sturm Mil-Tec Assault S [120] Coyote (14002005) (20009805 | 2 016 грн. |
Рюкзак тактичний Mil-Tec Assault Small 20 л. Black (14002002) | 1 599 грн. |
Рюкзак тактичний MIL-TEC Assault small 20 л. Coyote (14002005) | 1 549 грн. |
Тактичний рюкзак Mil-Tec Assault Small Laser Cut 20 л. Olive (14002601) | 1 629 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →