Трансмісійне мастило Subaru CVTF-II 1L 1 л (SOA427V1660)
Subaru CVTF-II 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Subaru 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Subaru.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Subaru CVTF-II 1L 1 л
Усі ціни 9 →Subaru CVTF-II (1л) | 953 грн. |
Масло трансмиссионное синтетическое Subaru Certifed CVTF-2, 0.946л SOA427V | 859 грн. |
Олива трансмісійна SUBARU CVTF-II Continuously Variable Transmission Fluid | 818 грн. |
Трансмиссионное масло Subaru CVTF-II (Канистра 0,946л) SOA427V1660 | 906 грн. |
Subaru CVTF-II (1л) | 955 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →