Тепловий насос Sun Rain BLN-018TA1 18 кВт
Sun Rain BLN-018TA1 18 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun Rain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun Rain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Sun Rain BLN-018TA1
Ціни на Sun Rain BLN-018TA1 |
---|---|---|---|---|
Sun Rain BLN-012TA1 12 кВт | від 159 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Sun Rain BLN-015TA1 15 кВт | від 234 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Sun Rain BLN-018TA1 18 кВт | від 278 920 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →