Стрем'янка Svelt Marea 9 204 см (SMAREA09R)
Відео 1Фото 5 | Очікується у продажу 9 056 грн. Тип: стрем'янка; одностороння розставна; Кількість секцій (шт): 1; Майданчик; Матеріал: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 150; Максимальна висота (см): 204; Вага (кг): 9.6; |
Svelt Marea 9 |
|
Висота ступенів 25 см, ширина ступенів 8 см, розмір профілю 50x25 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Svelt 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Svelt.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Svelt Marea 9
Ціни на Svelt Marea 9 |
---|---|---|---|---|
Svelt Marea 3 66 см | від 5 152 грн. | 1 пропозиція | ||
Svelt Marea 4 89 см | від 4 899 грн. | 2 пропозиції | ||
Svelt Marea 5 112 см | від 6 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Svelt Marea 6 135 см | від 7 567 грн. | 1 пропозиція | ||
Svelt Marea 7 158 см | від 7 527 грн. | 1 пропозиція | ||
Svelt Marea 8 182 см | від 9 097 грн. | 1 пропозиція |