Стрем'янка ELKOP JHR 610 240 см (38005)
ELKOP JHR 610 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP JHR 610 240 см
Усі ціни 10 →Драбина ELKOP JHR 610 алюмінієва, 10 ступенів, 3215 мм (38005) 38005 | 7 766 грн. |
Стремянка Elkop Jhr 610 | 7 739 грн. |
Драбина ELKOP JHR 610 алюмінієва, 10 ступенів, 3215 мм | 7 765 грн. |
Стрем'янка ELKOP JHR 610 10 сходинок (38005) | 7 767 грн. |
Стрем'янка алюмінієва Elkop JHR 610 38005 | 7 767 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації ELKOP JHR 610
Ціни на ELKOP JHR 610 |
---|---|---|---|---|
ELKOP JHR 610 240 см | від 7 436 грн. | 10 пропозицій | ||
ELKOP JHR 611 264 см | від 7 767 грн. | 8 пропозицій | ||
ELKOP JHR 612 289 см | від 8 462 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →