Вантажний акумулятор TAB Polar Truck 153913
від 7 688 до 10 949 грн. Порівняти ціни 10 →Призначення:вантажівка (автобус) Ємність:190 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:1200 A |
Модифікації TAB Polar Truck 6
Характеристики
TAB 153913 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TAB Polar Truck 153913
Сортувати
TAB 190 Ah/12V TAB Polar Truck (3) (275912) | 9 233 грн. |
TAB 190 Ah/12V TAB Polar Truck (3) (275912) | 8 556 грн. |
Акумулятор автомобільний TAB 190 Ah/12V Polar Truck (275 912) 275 912 | 8 675 грн. |
TAB Акумулятор автомобільний TAB 190 Ah/12V Polar Truck (275 912) 275 912 | 8 675 грн. |
TAB TAB190 | 9 608 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо