Автоакумулятор TAB AGM Stop & Go 213080
від 7 004 до 8 900 грн. Порівняти ціни 6 →Призначення:авто Ємність:80 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:800 A |
Модифікації TAB AGM Stop & Go 5
Характеристики
TAB 213080 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TAB AGM Stop & Go 213080
Сортувати
Автомобильный аккумулятор Agm (Start-Stop) Tab 6СТ-80 АзЕ Ecodry Agm (2130 | 7 004 грн. |
TAB 213080 | 7 019 грн. |
Акумулятор TAB 213080 BMW 1 Series, 3 Series, X1, 2 Series; Ауді A5, TT, A | 8 245 грн. |
АКБ TAB Ecodry AGM 213080, 80Ah, 800A EN, 315x175x190, B13 ,правый "+", AG | 8 700 грн. |
Акумулятор Ecodry AGM 213080, 80Ah, 800A EN, 315x175x190, B13 ,правий "+", | 8 900 грн. |
Акумулятор автомобільний TAB 80 Ah/12V AGM Euro (213 080) | 7 686 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо