Автоакумулятор TAB Polar Blue 56008B
від 2 605 до 3 058 грн. Порівняти ціни 7 →Призначення:авто Ємність:60 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:600 A |
Модифікації TAB Polar Blue 9
Характеристики
TAB 56008B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TAB Polar Blue 56008B
Сортувати
TAB Polar Blue 60 Ah 12V Euro (0) (121060) | 3 019 грн. |
TAB Polar Blue 60 Ah 12V Euro (0) (121060) | 2 993 грн. |
Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Blue Euro (121 060) 121 060 | 2 623 грн. |
TAB Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Blue Euro (121 060) 121 0 | 2 623 грн. |
TAB 121060 | 2 883 грн. |
Акумулятор автомобільний TAB 60 Ah/12V Polar Blue Euro (121 060) | 2 605 грн. |
Автомобільний акумулятор 60 Ah/12V TAB Polar Blue (0) Euro (121 060) | 3 058 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо