Термос Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 0.7 л
Фото 5 |
Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 |
|
Середній ціновий сегмент термос торгової марки Tatonka - це туристична модель ємністю 700 мл в класичному дизайні. Сріблястий корпус може похвалитися довгастою формою (висота 27 см), характеризується помірною вагою (близько 450 грам) та лаконічним оформленням (з додаткових деталей тут красується лише ім'я бренду). За забезпечення герметичності та зручність наливу рідини відповідає традиційна пробка-клапан, тоді як верхня кришка може використовуватись у ролі чашки для розпиття напоїв.
Термос Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 виконаний за традиційною вакуумною технологією, а внутрішня колба та зовнішні стінки тут виготовлені з нержавіючої сталі. Показники термоізоляції знаходяться на середньому рівні, тому що окроп через 6 годин охолоджується приблизно до 70 градусів Цельсія, а через добу вже буде дуже прохолодним (близько 40 градусів). Тобто гідно тримати тепло прилад здатний орієнтовно з ранку до вечора. Також варто зазначити, що у продажу зустрічаються споріднені версії іншого об'єму, у тому числі на 350 та 450 мл, а також 1 літр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tatonka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tatonka.
Купити Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 0.7 л
Усі ціни 15 →Термос TATONKA H/C Stuff (0,75л) TAT 4155.000 TAT 4155.000 | 966 грн. |
Термос Tatonka H&C Stuff (0.75л) 4155.000 90-1019 | 966 грн. |
Термос Tatonka H&C Stuff 0.75 L, Silver (TAT 4155.000) 4013236415513 | 1 012 грн. |
Термос Tatonka H&C Stuff 0.75 L Silver (TAT 4155.000) | 1 012 грн. |
Термос Tatonka H&C Stuff 0.75 L Silver TAT 4155.000 | 966 грн. |
1 0 2 1 |
користуюся 5 років. ЦІНА, ЯКІСТЬ. ТАК ЯК КЛАПАНА НІ,ТО І НЕ ЧОМУ ЛАМАТИСЯ. Заварюю чай і каву в термосі, є наліт. |
Зовні нічого особливого, але метал дійсно якісний, хороша шліфування, користуюся акуратно тому, через 2 роки використання зовні виглядає, як новий, але всередині від чаю наліт який не змивається, а тертку використовувати не можна. Але поки не критично. Усередині термоса покриття на основі срібла, як стверджує виробник, тому залишки солодкого чаю довго не пліснявіють, і не скисає. У мене стояло
чверть заливки термоса близько тижня, і потім можна було пити холодний, солодкий чай. Температуру тримає добре, все влаштовує. При першій затоці окропу кришка-стаканчик, почала прокручуватися (слабке різьблення).
Але в магазині замінили без питань, косяк виробника. користуюся Tatonka Hot&Cold Stuff 1.0 більше року |
У нас на роботі категорично заборонено користуватись нагрівальними приладами. І все б нічого, можна було б просто в обід чаю чи кави випити. Але як тільки на вулиці встановлюється холодна погода, у нас у робочих приміщеннях починається економія на опаленні. Ось і виходить, що виконувати сидячу роботу доводиться в холодному приміщенні, а щоб зігрітися чимось гарячим, потрібно чекати перерви. Довелося виходити із ситуації за допомогою звичайного термоса. На початку березня місяця, саме тоді, коли у нас повністю відключили опалення, з термосом сталася неприємність. Він упав зі столу і скляна колба луснула. Ось тоді я і вирішила купити йому на заміну щось довговічне і неб'ється. Так у мене з'явився цей сталевий термос. Він не боїться падінь зі столу, адже зі сталі зроблено не лише його корпус, а й колбу. Фактично колба це проміжок між зовнішньою металевою стінкою та внутрішньою. Тепло тримає довго, бувало так, що наповнювала я його о 7-й ранку, а відкривала тільки після обіду, години о третій – початку четвертої. Але чай все одно залишався дуже гарячим, так що з теплоізоляцією у нього ніяких проблем. Щоб налити з нього, не потрібно повністю викручувати пробку. Відкриваю її на один - півтора обороти і вже можна наливати в чашку, а якщо чашки немає, то замість неї використовувати замість кришку. У порівнянні з невагомим скляним цей термос важкий і важить близько півкілограма. Від невеликого випадкового удару трохи погнулося дно. Ну, як погнулося, невелика вм'ятинка на ньому утворилася. Так що поводитися з ним можна набагато вільніше, ніж зі скляним, але все одно варто бути обережним. Дивно коротка гарантія 14 днів (( |
Модификації Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7
Ціни на Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 |
---|---|---|---|---|
Tatonka Hot&Cold Stuff 0.35 0.35 л | від 672 грн. | 12 пропозицій | ||
Tatonka Hot&Cold Stuff 0.45 0.45 л | від 435 грн. | 14 пропозицій | ||
Tatonka Hot&Cold Stuff 0.7 0.7 л | від 491 грн. | 16 пропозицій | ||
Tatonka Hot&Cold Stuff 1.0 1 л | від 1 092 грн. | 11 пропозицій |