Літня шина Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 94W
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 94W 235/45 R17 94 W 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 94W
Taurus Ultra High Performance 235/45 ZR17 94W | 3 769 грн. |
Шини Taurus UHP 235/45 ZR17 94W | 3 997 грн. |
Taurus ULTRA HIGH PERFORMANCE 235/45 R17 94W FR | 3 243 грн. |
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 94W
Ціни на Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 94W |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 94W | від 3 243 грн. | 3 пропозиції | ||
Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 97Y | від 2 502 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →