Літня шина Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H
Усі ціни 36 →Шина Taurus 701 215/65 R16 102H XL | 2 860 грн. |
Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H XL | 3 142 грн. |
Taurus 701 (215/65R16 102H) | 2 931 грн. |
Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H XL | 3 110 грн. |
Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H XL | 3 431 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 5 2 |
Моя улюблена гума. Поставив на Туксон після штатної Ками. Радості не було принади. Краще за Нексена. Зараз Барум стоїть, Таурус ні чим не гірший. Дорогу Таурус тримає добре, галасу немає. Щодо зносу не скажу, рік поїздив і машину з ними продав. Керованість, малошумність. Не виявив Z: |
Гума на моєму х-трейлі Т-30 Taurus 701 SUV 215/65 R16 102 H без XL. Дуже м'яка. Більше схожа на зимову. На сервісному ТО після заміни правого важеля кульової опори втулок стабілізатора і подушок двигуна була ще перевірка ходової включаючи підшипники ступиць коліс. Відбулася заміна покришок, після цього розвал складання. І ось перші враження від гуми Taurus. Справді тихо про диво. Але тут раптом почувся гудок з коліс при скиданні швидкості, і місцями якесь покриття дороги. і гул змінюється. Поки що їжджу 4 дні. Раніше стояла гума Bridgestone їхала машина твердіша, все передавалося в кермо. За якістю проходження нерівностей на дорозі ( латки шви грубі ямки дрібні і т.д) на гумі Taurus 701 SUV дуже тихо і м'яко. Ось такі за 4 дні враження. М'якість на вибоїнах та нерівності дороги незрозумілий гул місцями. користуюся Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H менше місяця |
Середній сегмент, нормально. Використовую на Jeep Compass
Хотілося Мішлен за дешево, але такого не буває Ціна-якість Шумна трохи. Alex M (AlexanderZP): користуюся Taurus 701 SUV 225/60 R17 99V більше року |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Модификації Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H
Ціни на Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H |
---|---|---|---|---|
Taurus 701 SUV 215/65 R16 98H | від 3 190 грн. | 2 пропозиції | ||
Taurus 701 SUV 215/65 R16 102H | від 2 856 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →