Літня шина Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 97Y
Відео 7Фото 10 |
Виберіть розмір шин
Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 97Y 235/45 R17 94 W 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 97Y
Усі ціни 34 →Шина Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 97Y XL | 2 527 грн. |
Taurus Ultra High Performance 235/45 ZR17 97Y XL | 2 621 грн. |
Taurus Ultra High Performance 235/45 ZR17 97Y XL | 2 793 грн. |
Taurus Ultra High Performance (235/45R17 97Y) | 2 621 грн. |
Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 97Y XL | 3 085 грн. |
ще 20 пропозицій
Гума для добрих доріг. Балансується нормально, не галаслива, але слабка боковина. За перше літо довелося купити ще одну шину, і на другому сезоні 3 шишки ще на двох колесах! Тиха Дуже слабка боковина користуюся Taurus Ultra High Performance 215/55 R17 94V більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 97Y
Ціни на Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 94W | від 3 243 грн. | 3 пропозиції | ||
Taurus Ultra High Performance 235/45 R17 97Y | від 2 502 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →