Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W
Усі ціни 45 →Шина Hankook Ventus Prime 4 K135 235/45 R17 97W XL | 3 596 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 235/45 R17 97W XL | 3 634 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 235/45 R17 97W XL | 3 670 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (235/45R17 97W) | 3 563 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 235/45 R17 97W XL | 3 977 грн. |
ще 20 пропозицій
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97W | від 3 483 грн. | 45 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 235/45 R17 97Y | від 4 180 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →