Програвач вінілу Teac TN-280BT
Відео 5Фото 10 |
Teac TN-280BT |
|
Можливе підключення акустики з допомогою лінійних виходів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teac TN-280BT
Усі ціни 29 →Вініловий програвач Teac TN-280BT-A3/B | 17 159 грн. |
Teac TEAC TN-280BT-A3/B | 17 159 грн. |
Програвач вінілу TEAC TN-280BT-B | 17 159 грн. |
TEAC TN-280BT Orzech | 13 880 грн. |
TEAC TN-280BT Orzech | 14 227 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →