Оперативна пам'ять Team Group T-Create Expert OC10L 2x8Gb TTCED416G3200HC16FDC01
Фото 4 |
Team Group TTCED416G3200HC16FDC01 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Team Group 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Team Group.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Team Group T-Create Expert OC10L 2x8Gb TTCED416G3200HC16FDC01
Усі ціни 28 →Модуль пам`яті DDR4 2x8GB/3200 Team T-Create Expert Gray (TTCED416G3200HC1 | 1 601 грн. |
Team 16 Gb (2x8GB) DDR4 3200 MHz T-Create Expert (TTCED416G3200HC16FDC01) | 1 699 грн. |
Память для настільних компютерів Team 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz T-Create | 2 195 грн. |
Team 16 Gb (2x8GB) DDR4 3200 MHz T-Create Expert (TTCED416G3200HC16FDC01) | 1 653 грн. |
Модуль пам'яті Team 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz T-Create Expert (TTCED416G | 1 616 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →