Ножівка Technics 41-070
Technics 41-070 400 мм450 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Technics 41-070
Пилка по дереву, пластикова ручка, 400мм Technics | 41-070 | 199 грн. |
Ножівка Technics по дереву пластикова ручка 400 мм 4/1 "2D (41-070) | 301 грн. |
Пилка по дереву пластикова ручка 400мм Technics 41-070 | 221 грн. |
Пила по дереву Technics 41-070 2D 4/1" 400 мм | 243 грн. |
Модельні відмінності:
- Модель 41-070 — довжина щільна — 400 мм
- Модель 41-071 — довжина щільна — 450 мм
Модификації Technics 41-070
Ціни на Technics 41-070 |
---|---|---|---|---|
Technics 41-070 | від 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Technics 41-071 | від 209 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →