Прожектор Tecro TL-FL-10B-PR
Tecro TL-FL-10B-PR
Колір
Тип
прожектор
Встановлення
настінний
стельовий
Джерело світла
LED
Макс. потужність світильника
10 Вт
Світловий потік
700 Лм
Колірна температура
6400 К
Кут освітлення
160 °
Кількість світлодіодів
20
Датчик руху
Джерело живлення
230 В
Клас пиловологозахисту
IP65
Матеріал корпуса
алюміній
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tecro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tecro.
Купити Tecro TL-FL-10B-PR
Усі ціни 9 →
Tecro TL-FL-10B-PR
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Світлодіодний прожектор Tecro TL-FL-10B-PR 10W 6400K з датчиком руху
Прожектора марки ТМ TECRO - це відмінне рішення для освітлення фасадів будівель, площ, пам"ятників, цехів, охоронних об"єктів... ще, гаражів і стоянок. Використовується як для побутового так і промислового застосування. Прожектора марки ТМ TECRO, це надійність і якість за прийнятною вартістю. Основними характеристиками даної продукції є висока світлопередача, мінімальне споживання енергії, яскравість світлового потоку незмінна. Тривалість терміну експлуатації такого виробу близько 30 000 годин. Світлодіодний прожектор з датчиком руху Tecro LED LED 10W 6400K 700Lm IP65 (TL-FL-10B-PR) - найсучасніше джерело світла, яке характеризується відмінними світловими параметрами, якістю виконання, функціональністю, надійністю. Такий LED-прожектор підійде для охоронних об"єктів, при потраплянні в поле зору датчика людей або машин, спрацює і увімкне світло. Дозволяє економити електроенергію як завдяки світлодіодній технології так і завдяки тому, що прожектор включається тільки в потрібний проміжок часу. Застосування спеціалізованих SMD LED елементів в даній моделі прожектора дає величезну перевагу порівняно з прожекторами в яких в якості світлячого елемента використовується світлодіодна матриця. Показник енергоефективності набагато вищий, ніж у традиційних джерел світла. При споживанні всього 10 Вт, прожектор забезпечує світловий потік в 700 Lm. Поріг допустимої напруги світлодіодного LED прожектора Tecro від 185 В до 240 В, що дозволяє використовувати їх в мережі з нестабільною напругою. Завдяки сучасному дизайну світлодіодний LED прожектор ElectroHouse легко впишеться в будь-який екстер"єр сучасного будинку або офісу.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Comtrading.uaЗ нами 6 років
Світлодіодний прожектор Tecro TL-FL-10B-PR 10W 6400K з датчиком руху UA
Sota.storeМенше року
Tecro Світлодіодний прожектор Tecro TL-FL-10B-PR 10W 6400K з датчиком руху