Духова шафа Teka HSB 640
Teka HSB 640 |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka HSB 640
Усі ціни 8 →Teka HSB 640 | 17 340 грн. |
TEKA HSB 640 WH | 19 520 грн. |
Духовка электрическая Teka HSB 640 BK | 19 383 грн. |
TEKA HSB 640 WH | 20 008 грн. |
TEKA HSB 640 WH | 20 496 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →