Сковорідка KitchenAid CC003243-001 20 см
Фото 6 |
KitchenAid CC003243-001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KitchenAid CC003243-001 20 см
Усі ціни 20 →KitchenAid CC003243-001 | 4 489 грн. |
Сковорода KitchenAid Multi-Ply Stainless Steel 20 см (CC003243-001) | 4 799 грн. |
KITCHENAID MSS (CC003243-001) | 4 108 грн. |
KITCHENAID MSS (CC003243-001) | 4 087 грн. |
Сковорода KitchenAid Mss 20 см (CC003243-001) | 4 559 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації KitchenAid CC003243-001
Ціни на KitchenAid CC003243-001 |
---|---|---|---|---|
KitchenAid CC003243-001 20 см | від 4 067 грн. | 20 пропозицій | ||
KitchenAid CC003244-001 24 см | від 4 474 грн. | 20 пропозицій | ||
KitchenAid CC003245-001 28 см | від 4 881 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →