Газонокосарка Tekhmann TLM-2042 (852102)
Відео 1Фото 8 |
Tekhmann TLM-2042
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:2000 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:42 см
Висота косіння:від 25 мм, до 80 мм
Травозбірник:40 л
Вага:19.2 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики TLM-2042
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tekhmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tekhmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tekhmann TLM-2042
Усі ціни 10 →Tekhmann Tekhmann TLM-2042 (852102) | 9 975 грн. |
Газонокосилка электрическая Tekhmann TLM-2042 | 7 140 грн. |
Газонокосарка електрична Tekhmann TLM-2042 (852102) | 7 140 грн. |
Газонокосарка електрична Tekhmann TLM-2042 852102 | 8 400 грн. |
Газонокосилка Tekhmann tlm-2042 (852102) | 7 372 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →