Круїзер Tempish Surfy II (106001051)
Відео 1Фото 10 |
Tempish Surfy II |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tempish 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tempish.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tempish Surfy II
Усі ціни 7 →Tempish SURFY 106001051 | 5 990 грн. |
Лонгборд Tempish SURFY 106001051 | 5 990 грн. |
Лонгборд Tempish Surfy (106001051) | 5 990 грн. |
Лонгборд Tempish SURFY | 5 990 грн. |
Лонгборд Tempish SURFY (106001051) | 6 716 грн. |
Лонгборд Tempish SURFY | 6 595 грн. |
Лонгборд круїзер Tempish Pro SURFY 83 см (lnts111) | 5 990 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →