Підгузки Tena Slip Plus M / 30 pcs
Відео 2Фото 2 |
Tena Slip Plus M / 30 pcs 10 шт30 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tena 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tena.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tena Slip Plus M / 30 pcs
Усі ціни 7 →TENA Slip Plus Medium 30 (7322541117980) | 814 грн. |
TENA Slip Plus Medium 30 (7322541117980) | 814 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Medium 30 (7322541117980) 73225411179 | 813 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Medium 30 шт. 7322541117980 | 814 грн. |
Tena Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Medium 30 шт (7322541118871) 732 | 657 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Medium 30 шт (7322541118871) 73225411 | 657 грн. |
Tena Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Medium 30 (7322541117980) 732254 | 813 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tena Slip Plus M / 30 pcs
Ціни на Tena Slip Plus M / 30 pcs |
---|---|---|---|---|
Tena Slip Plus M / 10 pcs | від 304 грн. | 5 пропозицій | ||
Tena Slip Plus M / 30 pcs | від 657 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →