Підгузки Tena Slip Plus S / 30 pcs
Tena Slip Plus S / 30 pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tena 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tena.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tena Slip Plus S / 30 pcs
Усі ціни 6 →Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Small 30 шт. | 569 грн. |
TENA Slip Plus Small 30 (7322541117881) | 828 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Small 30 (7322541117881) 732254111788 | 623 грн. |
Tena Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Small 30 (7322541117881) 7322541 | 623 грн. |
Підгузки для дорослих Tena Slip Plus Small 30 шт. 7322541117881 | 828 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →