Розумна розетка Tenda Beli SP9 (2-pack)
Фото 5 |
Tenda Beli SP9 (2-pack) |
|
Функція випадкового включення / вимикання може імітувати присутність господарів будинку, наприклад включаючи або вимикаючи освітлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tenda Beli SP9 (2-pack)
Усі ціни 10 →Умная розетка Tenda SP9-2-PACK (16А/3680W), белая | 965 грн. |
Розумна розетка Tenda SP9-2-PACK (16А/3680W), біла | 825 грн. |
Tenda Beli EU SP9-2-PACK 16А 3680W White (6932849428940) | 890 грн. |
Tenda Beli SP9 (16А/3680W) White 2 шт SP9-2-PACK | 899 грн. |
Tenda SP9-2-PACK | 825 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →