Розумна розетка Xiaomi Mi Smart Plug WI-FI (ZNCZ05CM)
Відео 2Фото 8 |
Xiaomi Mi Smart Plug WI-FI |
|
Потужність передавача Wi-Fi 15 dBm.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Smart Plug WI-FI
Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) | 799 грн. |
Умная розетка Xiaomi Mi Smart Plug Wi Fi (ZNCZ05CM) White (GMR4015GL) GMR4 | 740 грн. |
Xiaomi Mi Smart Plug Wi-Fi (ZNCZ05CM/GMR4015GL) 26124 | 849 грн. |
Mi Smart Plug WIFI | 699 грн. |
9 травня 2021, 12:32
Работает ли настроенный таймер вкл/выкл без интернета? #
работает ли настроенный таймер вкл/выкл без интернета? если предварительно настроить розетку и оставить на даче где нет связи - будет ли работать розетка по заданному таймеру?
anonim
1 грудня 2020, 19:26
GMR4015GL или ZNCZ05CM в чем разница? #
GMR4015GL или ZNCZ05CM в чем разница?
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →