Розумна розетка Tenda Beli SP3 (2-pack)
Відео 2Фото 6 |
Tenda Beli SP3 (2-pack) |
|
Функція випадкового включення / вимикання може імітувати присутність господарів будинку, наприклад включаючи або вимикаючи освітлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tenda Beli SP3 (2-pack)
Усі ціни 9 →Умная розетка Tenda SP3-2-PACK (10А/2300W), белая, 2шт/уп | 708 грн. |
Розумна розетка Tenda SP3-2-PACK (10А/2300W), біла, 2шт/уп | 675 грн. |
Tenda Beli EU SP3-2-PACK 10А 2300W White (6932849428711) | 790 грн. |
Tenda Beli SP3 (10А/2300W) white 2 шт SP3-2-PACK | 729 грн. |
Tenda SP3-2-PACK | 675 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →