Розумна розетка Tenda Beli SP6 (2-pack)
Відео 1Фото 8 |
Tenda Beli SP6 (2-pack) |
|
Функція випадкового включення / вимикання може імітувати присутність господарів будинку, наприклад включаючи або вимикаючи освітлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tenda Beli SP6 (2-pack)
Усі ціни 9 →Умная розетка Tenda SP6-2-PACK (16А/3680W), белая, 2шт/уп | 769 грн. |
Розумна розетка Tenda SP6-2-PACK (16А/3680W), біла, 2шт/уп | 769 грн. |
Tenda Beli EU SP6-2-PACK 16А 3680W White (6932849428902) | 890 грн. |
Tenda Beli SP6 (16А/3680W) White 2 шт SP6-2-PACK | 849 грн. |
Tenda SP6-2-PACK | 769 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →