Роутер Tenda F3
Відео 24Фото 18 |
Порівняно недорогий бездротовий роутер, призначений для створення Wi-Fi і дротовий мережевий інфраструктури у невеликих будинках і одно-трикімнатних квартирах. Дуже відрізняється доступною вартістю, простим, але стильним дизайном, а також хорошими швидкісними характеристиками, що демонструються в зоні впевненого покриття. Модель має три зовнішніх незнімних антени, що забезпечують посилення на рівні 5 dBi, завдяки яким реалізується повнодуплексна робота в сімействі стандартів бездротового зв'язку IEEE 802.11 b/g/n.
Це дозволяє створювати стійкі Wi-Fi-з'єднання зі швидкістю передачі даних до 300 Мбіт/с. Окремо потрібно згадати високий рівень сумісності з Wi-Fi пристроями різних поколінь. Роутер Tenda F3 також може виступати в якості звичайного кабельного мережевого маршрутизатора, він обладнаний одним WAN і трьома LAN-портами з підтримкою Fast Ethernet 10/100BASE-TX, що забезпечує обмін даними на швидкості до 100 Мбіт/с. WAN-порт повністю сумісний зі стандартною апаратної і програмної інфраструктурою сучасних провайдерів, підтримують режими IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, є функція Firewall, фільтрація по IP/MAC-адресами і шифрування бездротового трафіку (WPA,WPA2). Роутер має невеликі габарити, високу енергоефективність і легко налаштовується безпосередньо користувачем.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tenda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tenda.
Купити Tenda F3
Усі ціни 81 →Tenda F3 TENDA F3 | 619 грн. |
Маршрутизатор TENDA F3 N300 | 619 грн. |
Роутер TENDA F3 N300 | 619 грн. |
Бездротовий маршрутизатор Tenda F3 | 804 грн. |
Маршрутизатор Wi-Fi Tenda F3 | 694 грн. |
1 1 2 6 |
Купувавши Tenda бо інші роутери, на роботі працюють досить неплохо, ця модель виявилася "ніякою", інтернет з перебоями, WiFi слабенький, та ще й поламався. не дорогий - після місяця роботи відавши за гарантією в ремонт, інтернет на виході у внутрішню мережу, практично переставши працювати, після ремонту, почав більш менше працювати, але це не робота, інтернет постійно пропадає (проблема не в кабелях, міняю на інший роутер все добре)
- незважаючи на три антени, дуже поганий зв'язок по wifi, (пристрої в одній кімнаті) Михайло: користуюся Tenda F3 кілька місяців |
Роутер цілком задоволені. Працює стабільно. НЕ перезавантажується. Під час перебоїв з електропостачанням та стрибків напруги, налаштування не губляться. Дивимося відео YouTube та фільми Megogo на смарт-телевізорі. Через дві стіни завантажуються чудово. Швидкість майже не втрачається. Користуємося wifi одночасно втрьох на смартфонах, а також вмикаємо iptv. Оскільки живемо у приватному будинку, часто підключаємося до мережі у дворі чи автомобілі на вулиці. На мою думку, найкращий бюджетний варіант у своїй ціновій категорії. Планую купити ще один такий для молодшого брата у гуртожитку. Супер роутер за власний кошт Як на мене недоліків немає. Дмитро К: користуюся Tenda F3 більше року |
Відмінно тримає сигнал, що не висів жодного разу за три місяці, через дві стіни практично без втрат. Чудова тема, Китай кермує. Відмінно все Відразу не дає залізти в глибоке меню, лише швидке налаштування. Може, я не знайшов, як, звичайно. Провайдер інтернету проводить ідентифікацію за мак-адресою мережевої карти, її в швидкому налаштуванні немає. Я дзвонив провайдеру, втратив хвилин 7. Виявилося, можна було натиснути ОК, а потім перезайти - і доступні повні налаштування. користуюся Tenda F3 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |