Рушникосушарка TERMA Warp S 500x1110 WGWAS111050
Відео 4Фото 2 | від 13 119 до 14 577 грн. Порівняти ціни 16 →Тип:комбі (вода та електрика), виступи в бік підключення:нижнє (вертикальне) Потужність:764 Вт, 800 Вт Функції:терморегулятор |
Модифікації TERMA Warp S 2
Характеристики
TERMA Warp S 500x1110 WGWAS111050 |
|
Полотенцесушитель можна встановити з правого або з лівого боку.
Кріплення з можливістю регулювання відстань рушникосушки від стіни. Випускається у версіях: водяна, водоелектрична і електрична.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TERMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TERMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити TERMA Warp S 500x1110 WGWAS111050
Колір:
Сортувати
Рушникосушка водяна Terma Warp S 1110х500 GD червоний глянцевий WGWAS11105 | 13 119 грн. |
Сушарка для рушників Terma 1110х500 Warp S (WGWAS111050K9M5GD) | 14 577 грн. |
Сушарка для рушників Terma 1110х500 Warp S (WGWAS111050K742GD) WGWAS111050 | 14 405 грн. |
Terma Сушарка для рушників Terma 1110х500 Warp S (WGWAS111050K742GD) WGWAS | 14 405 грн. |
Рушникосушка водяна Terma Warp S 1110x500 GD сірий глянцевий WGWAS111050K7 | 13 119 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо