Терморегулятор Terneo sn
Terneo sn |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terneo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terneo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terneo sn
Усі ціни 6 →Terneo sn (на DIN-рейку) потужний терморегулятор для сніготанення | 1 187 грн. |
Terneo sn 32 А | 1 187 грн. |
Terneo sn (на DIN-рейку) потужний терморегулятор для сніготанення | 1 187 грн. |
Terneo Terneo SN | 1 397 грн. |
Терморегулятор для сніготанення Terneo SN32 | 1 397 грн. |
Терморегулятор Terneo SN на 32 ампера для сніготанення | 1 910 грн. |
Додаткові функції і можливості терморегулятора Terneo sn:
- Клас захисту IP20
РекомендуємоПорівняти в таблиці →