Туристичний килимок Terra Incognita Twin 5
Відео 1Фото 2 |
Terra Incognita Twin 5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Terra Incognita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Terra Incognita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Terra Incognita Twin 5
Усі ціни 51 →Самонадувной коврик Terra Incognita Twin 5 (зеленый) (4823081502821) 96832 | 3 880 грн. |
Самонадувний килимок Terra Incognita Twin 5 синій | 5 335 грн. |
Килимок самонадувний Terra Incognita Twin 5, синій | 5 335 грн. |
Terra Incognita Twin 5 (синий) | 4 851 грн. |
Килимок самонадувний Terra Incognita Twin 5, синий | 5 335 грн. |
ще 20 пропозицій
Чи то мені потрапивши брак, чи то така їх якість. На 4ті використання коврик дав збій. Оскільки він весь час був у наметі, то взагалі не можна говорити про порушення умов експлуатації. Він просто в одному з кутів "вздувся". Втративши каркас. На фото зрозумієте про що я. Оскільки гарантія 14 днів, то я залишився за своїх інтересів. І хоча тера інкогніта гарантує високу якість продукції та просто слова. Не рекомендую коврики цієї фірми. зручніше за матрац Погана якість користуюся Terra Incognita Twin 5 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →