Будівельний фен Tex-AC TA-01-053
Фото 6 |
Tex-AC TA-01-053 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-053
Усі ціни 7 →Фен технічний Tex.AC TA-01-053 (2200 Вт, 400-600 л/хв) | 940 грн. |
Фен ТехАС ТА-01-053 | 899 грн. |
Технічний фен Tex.AC TA-01-053 (2200 Вт, 400-600 л/хв) | 938 грн. |
Будівельний фен TecAC ТА-01-053 | 938 грн. |
Будівельний фен Техас 2200 Вт (ТА-01-053) | 938 грн. |
Фен технічний TEX.AC TA-01-053 | 819 грн. |
Фен Tex.AC ТА-01-053 | 938 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →