Будівельний фен Elprom EFP-2500-3E
Фото 6 |
Elprom EFP-2500-3E потужнийплавне регулювання t |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elprom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elprom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elprom EFP-2500-3E
Усі ціни 7 →Будівельний фен Елпром (ЕФП-2500-3Е) | 884 грн. |
Технічний фен Елпром ЭФП-2500-3Е | 884 грн. |
Будівельний фен Елпром ЕФП-2500-3E | 1 013 грн. |
Фен Элпром ЭФП-2500-3 Е | 906 грн. |
Технічний фен Елпром ЕФП-2500-3 Е | 1 018 грн. |
Фен будівельний Елпром ЭФП-2500-3Е | 1 079 грн. |
Фен Элпром ЭФП-2500-3 Е | 911 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →