Будівельний фен Tex-AC TA-01-049
Відео 2Фото 5 |
Tex-AC TA-01-049 легкий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-049
Усі ціни 7 →Фен технічний Tex.AC TA-01-049 (2000 Вт, 350-550 л/хв) | 630 грн. |
Фен ТехАС ТА-01-049 | 635 грн. |
Технічний фен Tex.AC TA-01-049 (2000 Вт, 350-550 л/хв) | 635 грн. |
Будівельний фен TexAC ТА-01-049 | 635 грн. |
Будівельний фен Техас 2000 Вт (ТА-01-049) | 635 грн. |
Фен будівельний TехAC ТА-01-049 | 579 грн. |
Фен Tex.AC ТА-01-049 | 635 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →