Перфоратор Tex-AC TA-01-352
Відео 3Фото 3 |
Tex-AC TA-01-352
Режими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Потужність:1200 Вт
Енергія удару:3.8 Дж
Число ударів:4500 уд/хв
Оберти холостого ходу:1300 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Вага:3.2 кг
Всі характеристики
Характеристики TA-01-352
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TA-01-352
Усі ціни 9 →Перфоратор 1200 Вт (352) SDS-Plus прямоми, TEX.AC TA-01-352 | 2 320 грн. |
Перфоратор прямой TexAC ТА-01-352 | 2 132 грн. |
Перфоратор прямий Тех.АС TA-01-352 (+ кабель живлення 4м) | 2 132 грн. |
Перфоратор Tex.AC ТА-01-352 (1200 Вт) TA-01-352 | 2 244 грн. |
Перфоратор ТехАС ТА-01-352 | 2 244 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →