Термометр / барометр TFA 146018
TFA 146018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA 146018
Усі ціни 8 →TFA Термометр оконный TFA "Gecko", на присоске 146018 | 727 грн. |
Термометр віконний Tfa "Gecko" на присосці (146018) | 727 грн. |
Віконний термометр на присосках TFA GECKO 146018 | 727 грн. |
Термометр TFA 146018 | 727 грн. |
Термометр віконний TFA Gecko на присоску | 727 грн. |
ще 3 пропозиції