Термометр / барометр TFA 301034
TFA 301034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA 301034
Усі ціни 7 →TFA Термометр цифровой TFA, внешний проводной датчик, 87x17x52 мм 301034 | 1 610 грн. |
Професійний цифровий термометр з провідним датчиком TFA LT-102 301034 | 1 610 грн. |
Термометр TFA 301034 | 1 610 грн. |
Термометр TFA (301034) | 1 610 грн. |
Професійний цифровий термометр з провідним датчиком TFA LT-102 301034 | 1 610 грн. |
Термометр із зовнішнім датчиком TFA 301034 | 1 610 грн. |
Термометр цифровий з провідним датчиком TFA Dostmann LT-102 301034 | 1 610 грн. |