Метеостанція TFA Slim Touch
![]() |
TFA Slim Touch |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA Slim Touch
Усі ціни 7 →Метеостанція TFA "Slim Touch" 35112801 | 4 756 грн. | ![]() |
Метеостанція TFA Slim Touch чорна (35.1128.01) | 4 756 грн. |
| 4 756 грн. |
Метеостанція TFA "Slim Touch" 35112802 | 4 756 грн. | ![]() |
Метеостанція TFA Slim Touch біла (35.1128.02) | 4 756 грн. |
| 4 756 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →