Термометр / барометр TFA Twin Plus (30.3049)
TFA Twin Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TFA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TFA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TFA Twin Plus
Усі ціни 9 →Термогігрометр цифровий TFA "Twin Plus" 303049 | 2 220 грн. |
Метеостанция TFA 303049 | 2 220 грн. |
Термогигрометр цифровой Tfa "Twin Plus", внешний радиодатчик, 137х17х83 мм | 2 220 грн. |
Термогігрометр TFA 303049 | 2 220 грн. |
Термогігрометр цифровий TFA Twin Plus зовнішній радіодатчики 137х17х83 мм | 2 220 грн. |
ще 4 пропозиції