Радіатор опалення Thermo Alliance 22K 600x600 (TA22600600K)
Фото 6 | від 3 006 до 3 083 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Україна |
Модифікації Thermo Alliance 22K 24
Характеристики
Thermo Alliance 22K 600x600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Thermo Alliance 22K 600x600
Сортувати
Радіатор сталевий Thermo Alliance 22 600х600 бічне підключення (TA22600600 | 3 045 грн. |
Сталевий панельний радіатор Thermo Alliance 22 тип 600x600 бічне підключен | 3 083 грн. |
Стальний панельний радітор Thermo Alliance 22х600х600 | 3 006 грн. |
Радиатор стальной Thermo Alliance 22 тип 600х600 боковое подключение SD000 | 3 083 грн. |
Радіатор сталевий Thermo Alliance 22-К 600х600 бокове підключення | 3 045 грн. |
Радіатор сталевий Thermo Alliance 22 600х600 бічне підключення (TA22600600 | 3 045 грн. |
Закрити
Рекомендуємо