Машинка для стрижки TIROSS TS-406
TIROSS TS-406 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TIROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TIROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TIROSS TS-406
Усі ціни 15 →Машинка для стрижки Tiross TS-406 | 529 грн. |
Машинка для стрижки волос Tiross TS-406 Red S | 777 грн. |
Машинка для стрижки волосся Tiross TS406 9Вт з насадками red | 857 грн. |
Машинка для стрижки волосся Tiross TS-406 | 780 грн. |
Машинка для стрижки волосся Tiross TS-406 | 755 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →