Кулер TITAN DC-155A915Z/R
TITAN DC-155A915Z/R
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200
Вентилятор:⌀ 95 мм
Оберти:до 2860 об/хв
Висота:30 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики DC-155A915Z/R
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TITAN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TITAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TITAN DC-155A915Z/R
Усі ціни 38 →Кулер Titan DC-155A915Z/RPW, процессорный, s.1155-1156, 75W | 449 грн. |
Titan DC-155 A 915 Z/R | 409 грн. |
Кулер для процессора DC-155 A 915 Z/R TITAN | 397 грн. |
Кулер до процесора Titan DC-155 A 915 Z/RPW | 446 грн. |
Titan Кулер до процесора Titan DC-155 A 915 Z/RPW | 446 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →