Клейовий пістолет Tolsen T-60 (38071)
Tolsen T-60 (38071) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen T-60 (38071)
Усі ціни 10 →Клеевой пистолет Tolsen Т-60 (38071) 38071 | 280 грн. |
Клейовий пістолет Tolsen Т-60 (38071) 38071 | 280 грн. |
Клейовий пістолет Tolsen Т-60 (38071) 38071 | 350 грн. |
Tolsen Клейовий пістолет Tolsen Т-60 (38071) 38071 | 280 грн. |
Клейовий пістолет Tolsen Т-60 (6933528738565) | 280 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →