GPS-навігатор TomTom GO Professional 620
Відео 3Фото 3 |
TomTom GO Professional 620
Тип:для легкових авто
Діагональ екрану:6 "
Роздільна здатність:800х480 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 1 год
Навігатор призначений для вантажівок і автобусів.
Всі характеристики
Характеристики GO Professional 620
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TomTom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TomTom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TomTom GO Professional 620
Усі ціни 7 →TomTom GO Professional 620 Europa 1PN6.002.05 | 15 480 грн. |
TomTom GO Professional 620 Europa 1PN6.002.05 | 15 867 грн. |
TomTom GO Professional 620 Europa 1PN6.002.05 | 16 254 грн. |
GPS-навігатор автомобільний TomTom Go Professional 620 EU | 15 458 грн. |
GPS-навігатор TomTom GO Professional 620 EU (для вантажних автомобілів TIR | 18 500 грн. |
GPS-навигатор автомобильный TomTom Go Professional 620 EU | 15 464 грн. |
GPS-навигатор автомобильный TomTom Go Professional 620 EU | 15 458 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →