GPS-навігатор Garmin Dezl LGV710MT-D Europe
Garmin Dezl LGV710MT-D Europe
Тип:для вантажівок
Діагональ екрану:6.95 "
Роздільна здатність:1280х720 пікс
Вбудована пам'ять:32 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 1 год
Вага:242 г
Всі характеристики
Характеристики Dezl LGV710MT-D Europe
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Dezl LGV710MT-D Europe
Garmin Dezl LGV710 MT-D Europa (100273910) | 18 160 грн. |
Garmin Dezl LGV710 MT-D Europa (100273910) | 18 614 грн. |
Garmin Dezl LGV710 MT-D Europa (100273910) | 19 068 грн. |
GPS-навигатор Garmin Dezl LGV710 MT-D Europa | 19 203 грн. |
GPS-навігатор Garmin Dezl LGV710 MT-D Europa | 19 197 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →