GPS-навігатор TomTom GO Expert 7
TomTom GO Expert 7
Тип:для легкових авто
Діагональ екрану:7 "
Роздільна здатність:1280x800 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 1 год
Live restriction warnings - функція оповіщення у реальному часі для обмежень, пов'язаних із вантажним транспортом.
Всі характеристики
Характеристики GO Expert 7
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TomTom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TomTom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TomTom GO Expert 7
Усі ціни 11 →GPS-навігатор автомобільний TomTom Go Expert 7 (1YB7.002.20) 1YB7.002.20 | 17 275 грн. |
TomTom GO Expert 7 Plus Premium Pack | 22 700 грн. |
TomTom GO Expert 7˝ (1YB700220) | 20 240 грн. |
TomTom GO Expert 7˝ (1YB700220) | 20 746 грн. |
TomTom GO Expert 7˝ (1YB700220) | 21 252 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →