GPS-навігатор Garmin Dezl 780LMT-D
Відео 2Фото 5 |
Garmin Dezl 780LMT-D
Тип:для вантажівок
Діагональ екрану:7 "
Роздільна здатність:1024х600 пікс
Вбудована пам'ять:16 ГБ
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 2 год
Вага:437 г
Всі характеристики
Характеристики Dezl 780LMT-D
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Dezl 780LMT-D
Навігатор для вантажівок Garmin Dezl 780 FullEU LMT-D 010-01855-10 | 24 200 грн. |
Вантажний навігатор Garmin dezl 780 LMT-D EU (010-01855-10) | 16 150 грн. |
GPS-навігатор автомобільний Garmin Dezl 780 LMT-D Black (010-01855-10) | 25 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →