Сокира Virok 05V040 0.4 кг
426 грн. Купити! Сокира кована VIROK 0,4 кг (05V040)Маркетплейс: Rozetka.ua СтройкаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Virok 05V040 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Virok 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Virok.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Virok 05V040
Ціни на Virok 05V040 |
---|---|---|---|---|
Virok 05V040 0.4 кг | від 426 грн. | 1 пропозиція | ||
Virok 05V060 0.6 кг | від 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Virok 05V080 0.8 кг | від 654 грн. | 2 пропозиції | ||
Virok 05V100 1 кг | від 743 грн. | 3 пропозиції | ||
Virok 05V125 1.3 кг | від 920 грн. | 3 пропозиції | ||
Virok 05V150 1.5 кг | від 1 033 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →